O MNIE

Witaj.

Jesteś na blogu, który opowiada o podróżach z punktu widzenia motocyklisty i taty.

Ponieważ w życiu jestem powsinogą, dlatego zawsze nosiło mnie po świecie, na początku razem z żoną, nieco później była nas już trójka, potem czwórka, teraz jest nas jeszcze więcej.

Z wykształcenia jestem stolarzem, przewodnikiem, ponadto ukonczyłem szkołę hotelarską oraz informatykę.

Zanim jednak opuściłem Polskę, należałem do Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego. Jestem również Przewodnikiem górskim i terenowym po Beskidach i Pieninach.

Mieszkałem także rok w Austrii, oraz kilka miesięcy w Niemczech, natomiast teraz możesz mnie spotkać w kraju czekolady, sera i demokracji bezpośredniej 
.

Jakiś czas temu motocykle stały się moją pasją, a podróżowanie nimi jest jak nieuleczalna choroba. W związku z tym już od kilku lat w moje podróże coraz częściej udaję się jednośladem.

Zastanawiasz się co publikuję?

Są to wrażenia z podróży, ciekawe miejsca i historie z nimi związane. Czasami z wysokości motocykla, innym razem te z wyjazdów z rodziną. Dlatego mam nadzieję, że spodoba Ci się to co mam Ci do przekazania.

Nie jestem profesjonalnym blogerem, w związku z tym, nie szukam tutaj ani poklasku, ani bogactwa. Po prostu często bywam w ciekawych miejscach, a że z natury jestem gadułą, dlatego właśnie postanowiłem Ci opowiedzieć o tym wszystkim co widzę.

Jeżeli to co piszę spodoba się choć jednej osobie to warto było poświęcać czas i energię na tworzenie tego bloga.