Żegnaj zimo / FRYBURG

Żegnaj zimo / FRYBURG

Choć większość z nas, zwłaszcza motocyklistów cieszy się z nadejścia wiosny, przyznać jednak należy, iż zima potrafi przyozdobić nasze motocykle i cały świat pięknie.

Niepraktyczne to bardzo, ale serce rośnie kiedy widzi się coś tak niezwykle estetycznego. Pamiętam, że nawet nie potrafiłem się złościć na to wiosenne panoszenie się zimy. Królowa śniegu, nie wiem czy za zgodą pani wiosny czy wbrew jej opini, przyozdobiła motocykle i wsystko wokoło kiedy już kwiaty pięknie pachniały w ogrodzie, wspaniale jej to wyszło.

Ale to już wspomnienie, teraz pewnie przyjdzie nam się zmagać z globalnym ociepleniem, lub upałami dla powątpiewających w prawdziwość tej teorii.

Dla opon i przyczepności, to wspaniała wiadomość, dla naszych pleców i szlachetnego miejsca skąpanego w sosie własnym taka sobie. Tak czy inaczej powoli budzimy się z zimowej hibernacji, już chyba tylko niedobitki nie dosiedli swoich motocykli.

Ja jestem jeszcze lekko zablokowany, pozostało mi około dwóch mieięcy do otwarcia wszystkich przełęczy. Ale radość mam wielką i cieszę się, że biała pani ustąpiła miejsca swojej młodszej siostrze,…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *